שטאנג

שטאנג

בניה והנדסה

SHTANG INTERNATIONAL

SHTANG INTERNATIONAL

CONSTRUCTION & ENGINEERING

שטאנג אקו

שטאנג אקו

פתרונות לאנרגיה ירוקה

השביל הירוק

השביל הירוק

פתרונות ירוקים חכמים

לחץ

לחץ

לחץ

לחץ

נילי

4,500 מ"ק ליום

פרויקט תכנון, הקמה והרצה של מט"ש נילי לטיפול ברמה שלישונית עבור מועצה אזורית מטה בינימין.

במסגרת הפרויקט תכנון והקמה בשיטת MSBS.

המתקן כולל מערך סינון שלישוני בשיטה ייחודית של חברת NUF שיטה זו היא דרך מהפכנית לסנן ולנקות מים במעבר יחיד. הממברנה של NUF  מספקת סינון ברמה גבוהה מאוד על ידי סינון עם חורים בגודל 30 ננומטר וכך דוחה טפילים, חיידקים, מוצקים מרחפים, את רוב הפתוגנים האורגניים ואת רוב הוירוסים. הממברנות עומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר שכן במקור הן תוכננו לדיאליזה רפואית. לאחר סטריליזציה, הן משמשות לסינון סופי של הקולחין ביציאה מהטיפול הביולוגי במט"ש.

איכות הסננים, איכות שטח הפנים ודיוק הייצור מאפשרים טיפול שלישוני ברמה גבוהה ללא צורך בתוספת כימיקלים.

 

הממברנות תוכננו ויוצרו על מנת להחליף את טיהור הדם של המסנן הטוב ביותר בעולם - הכליה האנושית - באמצעים מלאכותיים. הנהלים הרפואיים המחמירים ביותר אמנם מאפשרים שימוש חוזר בממברנות של דיאליזה לאחר סטריליזציה, אך קשיים לוגיסטיים לביצוע נהלים אלה (שימוש בממברנות עבור אותו מטופל בלבד) גורם לכך שרוב מרכזי הדיאליזה משליכים את הממברנות כפסולת.

חברת NUF עושה שימוש בממברנות אלה לאחר עיקור יסודי המתאים לשימוש רפואי ומאפשרת שימוש בטכנולוגית אולטרה פילטרציה גם לסינון שלישוני של קולחין ברמה גבוהה ובעלות נמוכה. 

 

קולחין שניוניים – לאחר הצללה - נכנסים למערכת בלחץ נמוך ואילו תהליך הטיהור מתבצע על ידי סינון מכני פשוט בממברנות - ללא שימוש בתוספים כימיים, שינוי תרמי או ביולוגי. 95% -98% מהקולחין השניוניים מטופלים, ואילו המזהמים מוצאים במהלך שטיפות נגדיות תקופתיות.
 

העבודות כוללות בין היתר עבודות עפר, הנדסה אזרחית, בנייה ואיטום, אספקת והתקנת צנרת וציוד אלקטרומכאני, אספקה והתקנת מכשור ומערכת פיקוד ובקרה וכן הרצה של המט"ש החדש.

5, Havazelet Hahof St., Yavne 8122453, Israel  | info@shtang.co.il

Tel:+972-8-9333305 | Fax:972-8-9333307