מאגרים ומיכלי איחסון

חלק מהפתרון של מדינת ישראל למחסור במים הוא בניית מאגרים ומיכלי אחסון: מים מתוקים שנאספו בחורף לשימוש בקיץ וכן קולחין המיועדים להשקיה חקלאית ולגינון.


במשך השנים רכשה שטאנג מומחיות וניסיון רב בתכנון, הקמה ותחזוקה של סוגים שונים של מאגרים ומיכלים, בכל הגדלים והצורות.
ברוב המאגרים נדרשת שליטה ובקרה אוטומטית על גובה המים והם ניזונים תמידית על ידי מים זורמים. שטאנג התמחתה בתכנון והקמת מאגרים המותאמים לכל דרישה ולכל צורך של הלקוח. אנו מציעים מומחיות וייעוץ ראשונים במעלה.

 

יריעות הדיפון מותקנות על ידי הצוותים המומחים שלנו תוך שימוש במגוון של טכניקות המשמשות להתאמת העבודה ליישומים וחומרים שונים. אנחנו חותכים ומרתכים יריעות לכל צורה או גודל. בעזרת ציוד ריתוך מתקדם במיוחד, ניתן להלחים דיפונים באתר עצמו. 
בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו אנו מתקינים מכסים צפים במאגרים כדי להגן על המים מפני זיהום ממי גשמים, לכלוך, לשלשת ציפורים, נבלות, עלים ומעשי ונדליזם. מכסים צפים גם מגינים על מי השתייה מאור השמש, מונעים אידוי וצמיחה של אצות ואורגניזמים לא רצויים אחרים. בחלק מהמאגרים שלנו, הממוקמים במדבר, שימשו כיסויים צפים למניעת האספות ציפורים אשר מהוות סיכון בטיחותי לאימונים של מטוסי חיל האוויר בגובה נמוך. באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר תהליכים יעילים במיוחד, אנו יכולים לספק כל פרויקט בזמן, בתקציב ובאיכות בלתי מתפשרת.